MÓJ PIERWSZY RAZ 10.08.2024

Ta impreza jest przeznaczona wyłącznie dla Par.

Swingowy Debiut w Klubie PRIVE: Twoje Wejście do Świata Namiętności!

Zapraszamy pary, które zaintrygowała magia swingerskiego świata, na naszą wyjątkową imprezę dla debiutantów w klubie PRIVE. To cykliczne wydarzenie, które otwiera drzwi do namiętnego świata swingowania dla par, które chcą rozpocząć swoją przygodę w tym fascynującym świecie rozkoszy.

Nasza doświadczona ekipa zapewni troskliwą opiekę, abyście poczuli się komfortowo i pewnie w swoim pierwszym kroku w swingerskim tańcu namiętności. Swingowanie to więcej niż wymiana partnerów; to podróż w świat zmysłów i wspólnych doznań.

Impreza rozpoczyna się od gorącej dyskoteki, gdzie muzyka i taniec poprowadzą Was ku pierwszym krokom w świecie namiętności. O godzinie 23:00 otwieramy drzwi na piętra, gdzie debiutanci mogą cieszyć się wspólnymi cielesnymi uciechami, takimi jak seks grupowy, swingowanie czy wymiana partnerów. Na piętrze znajduje się osobna przestrzeń z akcesoriami BDSM, pokojem Czech Glory Hole, strefą SPA (ze sauną i jacuzzi), a także specjalnie dostosowanym pokojem dla par. To miejsce, gdzie nowicjusze mogą odkrywać nowe horyzonty w przyjemności i intymności.

Zapraszamy Was do świata, gdzie zmysłowość jest delikatna, a namiętność rozkwita. Czekamy na Was, byście razem z nami zaczęli waszą niezapomnianą podróż w krainę swingowania! To jak – gotowi na Swingowy Debiut w klubie PRIVE? 😉

WSTĘP: PARA 250 PLN