MÓJ PIERWSZY RAZ 28.01.2023

Ta impreza jest przeznaczona wyłącznie dla Par.

Zastanawialiście się czy swing jest dla Was, jak wygląda zabawa w klubie, mieliście obawy i wątpliwości, a nawet odrobinę strachu….

Właśnie ta noc jest dla Was Kochani. Tej nocy, postaramy się, aby rozwiać wszelkie Wasze obawy. Zaopiekujemy się Wami, wprowadzając Was „małymi krokami” w świat namiętności i erotyki, gdzie możecie WSZYSTKO, a jednocześnie nie musicie NIC. Tylko od Was zależy na ile pozwolicie sobie tej nocy!!!!!!!

PRIVE jest stworzony do stawiania pierwszych kroków w świecie swingu. Tuż po wejściu przywita Was Managerka Aleksandra, która dokładnie i bez najmniejszego skrępowania opowie Wam o zasadach panujących w klubie, jego atrakcjach i wszelkich niuansach, abyście mogli wynieść z Waszej pierwszej wizyty jak najwięcej. Nie pozostaniecie zostawieni sami sobie, zaopiekujemy się Wami my, jak i doświadczeni swingersi, abyście mogli bezproblemowo, małymi krokami, wejść w świat „wyższych erotycznych wibracji”.

U nas spełnicie Wasze najskrytsze fantazje i z pewnością zostaniecie z nami na dłużej…
😈😈😈

Imprezę rozpoczniemy na poziomie 0 „pląsami” w rytm sensualnej muzyki, którą zapewni Wam nasz najlepszy DJ.  Pozwólcie sobie tej nocy na rozbudzenie najskrytszych pokładów Waszej namiętności!

WSTĘP: 220 PLN od Pary