Promocja!

SWINGOWY PRZEBIERANY SYLWESTER 31.12.2023

Sylwestrowe Szaleństwo w Klubie PRIVE: Noc Przebrań i Namiętności!

Rozpocznijmy wspólnie NOWY ROK w dobrych humorach, z dystansem do świata i samych siebie!

🎆💥🎆

Wcielcie się w jakąkolwiek postać macie ochotę, zostawcie świat zewnętrzny przed drzwiami klubu i dajcie się ponieść.… Niech będzie kolorowo, ekscytująco i oczywiście bardzo namiętnie…

Dla par, singli i singielek, które pragną przeżyć niesamowite noworoczne doświadczenie, nasza impreza oferuje coś więcej niż zwyczajny toast o północy. Rozpoczniemy od gorącej dyskoteki, którą poprowadzi DJ Slavee Sadovsky, co z pewnością rozgrzeje parkiet do czerwoności!

🔥🔥🔥

Prawdziwe szaleństwo zacznie się po północy, kiedy przywitamy Nowy Rok.

Po północy otworzymy drzwi na piętra, gdzie cielesne uciechy nabierają nowego znaczenia. Seks grupowy, swingowanie, wymiana partnerów – możecie spełnić Wasze najskrytsze pragnienia. Na piętrze znajdziecie osobną część wyposażoną w akcesoria BDSM, pokój z Czech Glory Hole, strefę SPA i wiele innych miejsc, gdzie będziecie mogli odkrywać swoje fantazje.

Dla par, które pragną wyjątkowych przeżyć, mamy przygotowany specjalny pokój, gdzie ogromne łoża zostały stworzone specjalnie do orgii i seksu grupowego. To miejsce, w którym granice nie istnieją, a tylko Wasza wyobraźnia i pragnienia rządzą światem.

W cenie wejściówki oferujemy catering w formie szwedzkiego stołu, a także szampana.

Przyjdźcie w swoich najbardziej ekstrawaganckich przebraniach, ponieważ nasza noc przebrań i namiętności będzie prawdziwym widowiskiem. Konkurs na najlepsze przebranie to tylko jeden z elementów naszego sylwestrowego szaleństwa.

Każda para / singiel / singielka otrzyma

w prezencie voucher!

Czy jesteście gotowi na najbardziej niegrzeczną sylwestrową imprezę w klubie PRIVE…?

Cena:
Para: 500 zł*.
Singiel: 500 zł*.
Singielka:150 zł*.
*Ceny przy przedpłacie. W dniu imprezy +50 zł.