Pierwszy Raz

Wierzymy, że nie znaleźliście się na tej stronie przypadkowo i macie zamiar pogłębić, bądź zrealizować swoje fantazje erotyczne w zabawach w większym gronie. Pozwól, że pomożemy 😉 

Jeżeli to będzie Wasza pierwsza wizyta w klubie swingerskim, to możemy zagwarantować, że trafiliście do jednego z najlepszych klubów w Polsce. Na początku po prostu zachowujcie się swobodnie i obserwujcie innych. Pamiętajcie o głównej zasadzie: „możecie wszystko, ale nie musicie nic…”

Liczy się wejście 😉

Po potwierdzeniu wcześniej złożonej rezerwacji, obsługa klubu wytłumaczy Wam wszystkie „techniczne” szczegóły, tak abyście wiedzieli jak się po nim poruszać oraz odpowie na wszelkie pytania – śmiało, nie krępujcie się i pytajcie o wszystko!

Tańce, hulanka, swawola!

Mawiają, że taniec to międzynarodowy język przyjaźni wystukiwany nogami, więc wszystkie nasze imprezy zawsze rozpoczynamy energetyzującą dyskoteką od godziny 21:00. Zapraszamy do baru, gdzie drink (alkoholowy lub bez–) pozwoli Wam się rozluźnić, możecie przyjrzeć się gościom a także porozmawiać. Oprawę muzyczną i efekty świetlne zapewni nasz DJ.

Przed północą, klub otwiera wejścia na wyższe piętra, których wnętrza zostały przystosowane do erotycznych zabaw. W szatni możecie wreszcie pozbyć się zbędnej garderoby i przebrać w stroje erotyczne, które są niezbędne, aby wejść na górne poziomy.

Możesz wszystko, nic nie musisz

Pamiętajcie – dołożyliśmy wszelkich starań, abyście mogli w naszym klubie poczuć się swobodnie. Nie ma zatem żadnego przymusu aby od razu brać udział w zabawach erotycznych. Możecie po prostu posiedzieć przy drinku, wziąć prysznic czy skorzystać z jacuzzi – przyglądając się dyskretnie innym, bardziej doświadczonym parom. Gdy poczujecie, że to jest właśnie ta chwila, przyłączcie się do nich i dajcie się ponieść euforycznej ekstazie! Jeśli jednak nadal będziecie mieli jakieś obawy, możecie zabawiać się tylko w swoim towarzystwie i nikt nie będzie miał Wam tego za złe, ale może jednak warto spróbować i doświadczyć czegoś nowego?

W klubie Prive kwestię dyskrecji traktujemy priorytetowo, więc nikt nie wymaga od Was podawania swoich prawdziwych imion. Pamiętajcie jednak, że wszyscy goście jej oczekują, więc zaufajmy sobie wzajemnie. Spotkaliśmy się tu dobrowolnie, aby skorzystać z dobrej zabawy.

Jeśli odprężeni i spragnieni nowych wrażeń dostrzeżecie parę, która Was zainteresuje, nie krępujcie się! Może i Wy też im się podobacie? Nie traćcie nocy na dylematy, bo skoro już nas odwiedziliście, to na pewno w konkretnym celu, a więc do dzieła! 😉

Nie zrażajcie się odmową. Swingersi to naprawdę kulturalni i dyskretni ludzie; a może to właśnie oni jeszcze się boją, są po raz pierwszy i nie wiedzą jak się zachować? Może to właśnie Wy pomożecie spełnić czyjeś fantazje, o których trudno się rozmawia?

W naszym klubie nie ma miejsca na wstyd i zahamowania, a wszystko odbywa się w granicach dobrego smaku i rozsądku. Nic na siłę.

Jako klub zapewniamy czyste ręczniki i prześcieradła, podstawowe środki higieny, a także najwyższej jakości prezerwatywy i lubrykanty od LustShop.pl. Gwarantujemy również stałą obsługę i bezpieczeństwo imprez, która pomoże Wam wczuć się w klimat konkretnej imprezy. Jeżeli wydarzy się coś, co spowoduje, że poczujecie się niekomfortowo bądź zagrożeni – natychmiast poinformujcie o tym pracowników obsługi klubu Prive.